Cursus ecologisch tuinieren

De vereniging VELT biedt, in samenwerking met onze vereniging, komend seizoen de cursus “Ecologisch tuinieren door het seizoen in de volkstuin” aan

Het gaat om een basiscursus, zowel gericht op de moestuin als op de siertuin. De cursus is vooral bedoeld voor beginnende tuiniers, maar ook voor meer ervaren tuiniers die hun tuin naar een hoger vlak willen tillen.   Elke les omvat zowel theorie als praktijk op het terrein van ons volkstuincomplex. Het programma van de cursus gaat hierbij. De cursus vindt plaats op 8 zaterdagen, van 10.00 12.30: 26 maart, 23 april, 14 mei, 11 juni, tot 16 juli, 27 augustus, 10 september en 8 oktober. De lessen worden gegeven in ons Tuinpaviljoen en op het gemeenschappelijk deel van het complex of op de tuin van één van de mede-leden. De cursus kost voor (kandidaat)leden van onze vereniging € 120,00 per persoon. Bent u geïnteresseerd, meld u dan zo spoedig mogelijk aan door een mailbericht aan veltdheo@gmail.com. Vermeld gaarne uw naam, adres, woonplaats en uw (kandidaat) lidmaatschap van onze vereniging. U ontvangt dan van VELT een mail met bevestiging en betalingsgegevens. Aanmelding kan tot maandag 21 maart.   
      
Ook leden van andere verenigingen en anderen kunnen zich aanmelden.

Lees hier meer:  Cursus ecologisch tuinieren